Jõhvi Vene Põhikool

Jõhvi Vene Põhikool
Jõhvi Vene Põhikool

Jõhvi Spordikool

Jõhvi Spordikool
viktorjohvi-athletics.blogspot.com

понедельник, 11 декабря 2017 г.

XXXI JÕHVI HÜPPAJATE PÄEV

           XXXI    JÕHVI  HÜPPAJATE PÄEV

JUHEND

1.Eesmärk ja ülesanded

Võistlused on kujunenud Jõhvi valla traditsioonilisteks võistlusteks. Võistlused on lahtised,  osalema on oodatud  ka teiste piirkondade noori ja täiskasvanuid.
Populariseerida kergejõustikku hüppealadel, tõsta noorte ja täiskasvanute huvi spordi vastu ja sportlaste omavahelisi suhteid.

2.Juhtimine

Võistlust korraldab ja viib läbi Kergejõustikuklubi „Visa“, Jõhvi Spordikool ja Jõhvi Vene Põhikool. Peakohtunnik Viktor Predbannikov, peasekretär Lilia Schmidt.

3.Aeg ja koht

Võistlused toimuvad 22.detsembril 2017.a. algusega kell 15.45 Ahtme Kergejõustikuhallis asukohaga Maleva tn.17a. Registreerimise algus kell 15.00.

4.Vanuseklassid:

 „C“ T+P                     (2004-2005.a.sündinud)
„B“ T+P                      (2002-2003.a.sündinud)
„A“ T+P                      (2000-2001.a.sündinud)
M  ja N                        (1999.a. sündinud ja vanemad)
5.Võistlusalad: teivashüpe, kaugushüpe, kolmikhüpe, kõrgushüpe.
Kaugushüppes ja kolmikhüppes kõigile võistlejatele 4 katset.
6.Osavõtjad.
Võistlused on individuaalsed noortele ja täiskasvanutele.
7. Registreerimine.
Tehniline ükesandmine esitada pool tundi enne võistluste algust.
8. Majandamine.
Kõik võistluste sõidu ja toitlustamise kulud kannab lähetav organisatsioon.

9.Autasustamine

Kõiki  võitjaid igas vanuseklassis autasustatakse karikaga, teise ja kolmanda koha saavutanud sportlasi autasustatakse medaliga ja meenega. 
Märkus: Kõik määratlemata küsimused lahendab võistluste peakohtunik koos organiseerijatega.

AJAKAVA

15.00 – 15.45              Registreerimine
15.45                           Teivas             (kõik vanuseklassid)
                                    Kolmik           (kõik vanuseklassid)
                         
16.30                           Kaugus           PCPBPAja M
                                    Kõrgus           TCTBTA ja N
                       
17.30                           Kõrgus           PCPBPAja M
                                    Kaugus           TCTBTA ja N                      

                                    

среда, 29 ноября 2017 г.

Jõhvi lahtised sisekergejõustiku meistrivõistlused (tulemused)

Jõhvi lahtised sisekergejõustiku meistrivõistlused 
  U16,U18 ja täiskasvanute klassis
23.11.2017.  Ahtme Kergejõustikuhall
Koht Nimi Sünniaeg Klubi Eeljooks  
50 m
1 Vadim Solovjov 7/24/1999 KJK "Kalev"Sillamäe 6.1
2 Stanislav Tumanov 1/29/1996 SK"Tsefei" 6.9
PU18 50 m 
1 Deniss Juškov 11/8/2000 KJK"Kalev"Sillamäe 5.9
2 Danila Lukjanov 7/27/2000 KJK"Kalev"Sillamäe 6.0
3 Valeri Zinovjev 8/24/2000 PSK Narvic 6.3
4 Jaan Kuusmaa 6/11/2001 KJK"Atleetika" 6.4
5 Alan Švets 10/22/2000 KJK"Atleetika" 6.7
PU16 50 m
1 Grigori Velikanov 2/6/2002 KJK "Kalev"Sillamäe 6.3
2 Ivan Pokrovski 6/17/2002 KJK"Kalev"Sillamäe 6.4
3 Aleksandr Gaitšenja 11/21/2002 KJK"Visa"/Jõhvi SK 6.7
4 Ilja Saikonen 7/5/2002 KJK"Kalev"Sillamäe 6.8
5 Pavel Košelev 4/3/2003 KJK"Kalev"Sillamäe 7.0
v.a. Nikita Artsimovitšus 5/9/2004 SK"Mitš" 6.6
v.a. Deniss Gorynov 12/3/2004 KJK"Visa"/Jõhvi SK 7.5
v.a. Nikolas Lahno 7/21/2005 SK"Mitš" 7.8
v.a. Andres Vassiljev 3/28/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 7.9
v.a. Georgi Jašitsev 8/17/2008 SK"Mitš" 8.4
N 50 m
1 Anastassija Kavešnikova 2/22/1999 TÜASK 7.2
TU18 50 m
1 Alina Lebedeva 5/3/2001 KJK"Kalev"Sillamäe 7.6
TU16 50 m
1 Maria Dudareva 2/7/2002 TÜASK 6.9
2 Valeria Paskidova 11/14/2003 KJK"Kalev"Sillamäe 7.3
3 Aljona Kuznetsova 8/8/2003 KJK"Kalev"Sillamäe 7.4
4 Olesja Prants 3/15/2003 KJK"Atleetika" 7.5
5 Ljubov Karhanina 9/13/2003 KJK"Atleetika" 7.7
v.a. Anastassia Bogatõrjova 5/16/2004 SK"Mitš" 7.3
v.a. Arina Rudenok 9/12/2004 SK"Mitš" 7.5
v.a. Maria Hämäläinen 6/6/2005 KJK"Atleetika" 7.9
v.a. Aleksandra Pavlova 4/2/2004 8.2
v.a. Uljana Makova 6/12/2007 KJK"Atleetika" 8.6
v.a. Angelina Brzhezinskaya 8/2/2005 KJK"Kalev"Sillamäe 8.9
M 150 m jooks
1 Vadim Solovjov 7/24/1999 KJK "Kalev"Sillamäe 18.7
PU18 150 m jooks
1 Danila Lukjanov 7/27/2000 KJK"Kalev"Sillamäe 18.1
2 Deniss Juškov 11/8/2000 KJK"Kalev"Sillamäe 18.6
3 Jaan Kuusmaa  6/11/2001 KJK"Atleetika" 19.2
4 Artjom Tsvetkov 4/19/2001 KJK "Kalev"Sillamäe 20.9
PU16 150 m jooks
1 Grigori Velikanov 2/6/2002 KJK "Kalev"Sillamäe 18.7
2 Romas Šalkauskas 2/21/2003 KJK"Atleetika" 18.8
3 Ivan Pokrovski 6/17/2002 KJK "Kalev"Sillamäe 19.2
4 Aleksandr Gaitšenja 11/21/2002 KJK"Visa"/Jõhvi SK 20.0
5 Pavel Košelev 4/3/2003 KJK"Kalev"Sillamäe 21.5
6 Ilja Saikonen 7/5/2002 KJK"Kalev"Sillamäe 21.7
v.a. Georgi Jašitsev 8/17/2008 SK"Mitš" 26.0
N 150 m jooks
1 Darja Predbannikova 8/25/1999 KJK"Visa"/Jõhvi SK 22.7
2 Helen Orel 10/22/1999 KJK"Visa"/Jõhvi SK 24.8
TU18 150 m jooks
1 Alina Lebedeva 5/3/2001 KJK"Kalev"Sillamäe 22.5
2 Anna Salnikova 12/23/2000 SK"Tsefei" 26.2
TU16 150 m jooks
1 Valeria Paskidova 11/14/2003 KJK"Kalev"Sillamäe 22.8
2 Olesja Prants 3/15/2003 KJK"Atleetika" 23.3
v.a. Arina Rudenok 9/12/2004 SK"Mitš" 22.3
v.a. Maria Hämäläinen 6/6/2005 KJK"Atleetika" 27.2
v.a. Uljana Makova 6/12/2007 KJK"Atleetika" 27.7
v.a. Alisa Kaunova 5/20/2004 SK"Tsefei" 28.7
TU18 600 m jooks
1 Darja Bažulina 12/7/2001 KJK"Kalev"Sillamäe 1.57.5
2 Liza Ševtsova 9/10/2000 KJK"Kalev"Sillamäe 1.58.9
3 Niina Solopajeva 3/25/2001 KJK"Kalev"Sillamäe 2.09.9
TU16 600 m jooks
1 Ljubov Karhanina 9/13/2003 KJK"Atleetika" 2.35.4
v.a. Luna-Aleksandra Lagoda 9/8/2004 K-Järve 1.46.4
v.a. Anastassia Bogatõrjova 5/16/2004 SK"Mitš" 1.49.2
v.a. Anna Lis 9/18/2004 SK"Mitš" 1.58.9
v.a. Anastassia Žitkova 12/6/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 2.02.6
v.a. Irena Stankevitš 1/1/2007 SK"Mitš" 2.02.7
M 1000 m jooks
1 Nikita Averkov 9/28/1998 KJK"Kalev"Sillamäe 3.06.4
PU18 1000 m jooks
1 Aleksander Otto 8/1/2000 KJK"Kalev"Sillamäe 2.52.3
2 Artjom Volkov 12/24/2000 KJK"Kalev"Sillamäe 3.00.5
3 Artjom Tsvetkov 4/19/2001 KJK"Kalev"Sillamäe 3.52.1
PU16 1000 m jooks
1 Mihhail Titov 10/2/2003 KJK"Kalev"Sillamäe 2.57.9
2 Robert Pekin 6/13/2002 KJK "Atleetika" 3.03.6
3 Pavel Mitrohhin 7/10/2003 KJK "Atleetika" 4.10.7
v.a. Timur-Daniel Lagoda 3/12/2006 K-Järve 3.16.8
v.a. Nikolas Lahno 7/21/2005 SK"Mitš" 3.45.6
Kõrgus
1 Ivan Zahharov 11/16/1999 KJK"Kalev"Sillamäe 1.90
1.75  1.80  1.85  1.90  1.95
  0       0      0      XX0   XXX
PU18 Kõrgus
1 Dmitri Fomin 1/18/2001 KJK "Atleetika" 1.50
1.45   1.50   1.55
  0        0      XXX
PU16 Kõrgus
1 Grigori Velikanov 2/6/2002 KJK "Kalev"Sillamäe 1.75
1.50  1.55  1.60  1.65  1.70  1.75  1.80
X0       0      0       0     X0     0      XXX
2 Vladislav Šutin 5/5/2002 PSK Narvic 1.70
1.50  1.55  1.60  1.65  1.70  1.75
  0      0       0       0      0    XXX
3 Aleksei Stepanov 2/13/2002 PSK Narvic 1.70
1.50  1.55  1.60  1.65  1.70  1.75
  0      0       0       X0     0    XXX
4 Evgeni Lutus 2/22/2003 PSK Narvic 1.60
 1.45  1.50  1.55  1.60  1.65
  0      0       0       X0    XXX
5 Romas Šalkauskas  2/21/2003 KJK "Atleetika" 1.55
 1.45  1.50  1.55  1.60
 X0      0        X0    XXX
Kaugus
1 Ilja Pimenovs 2/19/1996 KJK "Atleetika" 6.11
6.06 6.11  4.78  5.92  5.98
PU18 Kaugus
1 Danila Lukjanov 7/27/2000 KJK "Kalev"Sillamäe 6.21
4.85  X  X  X  5.68  6.21
1 Deniss Juškov 11/8/2000 KJK "Kalev"Sillamäe 6.17
6.17  5.95  6.08  X  5.82 6.04
3 Jaan Kuusmaa 6/11/2001 KJK "Atleetika" 5.48
5.20  5.44  5.47  5.31  5.48  5.29
PU16 Kaugus
1 Aleksandr Gaitšenja 11/21/2002 KJK"Visa"/Jõhvi SK 5.39
5.39  X  X  4.89  4.84  5.22
4 Evgeni Lutus 2/22/2003 PSK Narvic 5.19
5.19  4.78  4.24  X  X   X
v.a. Nikita Artsimovitšus 5/9/2004 SK"Mitš" 5.41
4.98  5.40  5.41
v.a. Viktor Morozov 3/13/2004 KJK "Atleetika" 4.87
4.73  4.87  4.75
v.a. Ilja Derbinov 5/30/2007 KJK "Atleetika" 2.54
2.54   -  -
N Kaugus
1 Anastassia Lobatšova 4/3/1999 KJK "Atleetika" 5.33
5.15  5.33  3.84  X  X   - 
2 Anastassija Kavešnikova 2/22/1999 TÜASK 4.75
4.48  4.75  4.64  4.68  4.70
TU18 Kaugus
1 Anna Salnikova 12/23/2000 SK"Tsefei" 3.60
3.56  X   3.60  X   X  3.47
TU16 Kaugus
1 Maria Dudareva 2/7/2002 TÜASK 5.02
5.02  X  X  4.82  X  4.98
2 Valerija Paskidova 11/14/2003 KJK "Kalev"Sillamäe 4.83
4.52  4.73  4.56  X  X  4.83
3 Aljona Kuznetsova 8/8/2003 KJK "Kalev"Sillamäe 4.47
X  3.76  4.27  4.47  4.47  X
4 Elina Mostovaja 1/5/2002 KJK"Visa"/Jõhvi SK 4.37
4.22  4.24  4.29  X  4.37  4.20
5 Olesja Prants 3/15/2003 KJK "Atleetika" 3.96 
3.96  3.44  3.76  3.92  X  X
v.a. Anastassia Bogatõrjova 5/16/2004 SK"Mitš" 4.83
X   4.75  4.83
v.a. Arina Rudenok 9/12/2004 SK"Mitš" 4.42
4.42  4.42  4.25
v.a. Anna Lis 9/18/2004 SK"Mitš" 4.40
X   4.40   X
v.a. Anastassia Filippova 3/3/2004 SK"Mitš" 4.14
3.90  3.77  4.14
v.a. Anastassia Žitkova 12/6/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 3.70
3.59  3.60  3.70
v.a. Alisa Kaunova 4/20/2005 SK"Tsefei" 3.06
X  3.06  3.02
M Kuulitõuge 7,26 kg
1 Tanel Saatman 1/17/1998 KJK"Visa"/Jõhvi SK 15.39
X   X   X  14.00   15.39  -
2 Aleksandr Generalov 10/2/1996 KJK "Visa" 12.92
12.92  12.20  X   -  -  -
3 Valdeko Reisenbuk 4/14/1979 Jõhvi 10.38
8.45  X  10.18  9.54  10.38  -
PU18  Kuulitõuge 5 kg
1 Maksim Mihhailov 8/8/2001 KJK "Atleetika" 16.43
14.79  X  X  16.26  15.50  16.43
2 Nikolai Avdejev 12/19/2000 KJK "Atleetika" 11.78
X   11.78  X   X  -  -
PU16 Kuulitõuge 4 kg
1 Vlad Šutin 5/5/2002 PSK Narvic 13.23
12.92  12.17  12.57  13.23  13.13  -
2 Evgeni Lutus 2/22/2003 PSK Narvic 9.24
8.68  9.12  9.24  9.09  8.56  -
Kuulitõuge 1 kg
v.a. Andres Vassiljev 3/28/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 11.90
11.70  11.90
v.a. Deniss Gorynov 3/12/2007 KJK"Visa"/Jõhvi SK 10.56
10.56  9.84
v.a. Vitali Kuznetsov 5/7/2006 KJK"Visa"/Jõhvi SK 8.75
8.75  8.03
TU14 Kuulitõuge  1 kg
v.a. Jekaterina Shaydurova 6/12/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 10.25
9.45  10.25
v.a. Anastassia Žitkova 12/6/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 9.92
9.92  8.93

понедельник, 20 ноября 2017 г.

Jõhvi linna lahtiste kergejõustiku MV

JÕHVI  LINNA  LAHTISED 
SISEVÕISTLUSED  KERGEJÕUSTIKUS

1. Eesmärk ja ülesanded

 Austada Jõhvi ja Kergejõustikuklubi „Visa“ kauaaegse treeneri Erik Konisti mälestust.
Populariseerida kergejõustiku harrastust noorte ja täiskasvanute  hulgas.
Kutsuda võistlema teiste klubide ja linnade noori ja täiskasvanud sportlasi.

2. Aeg ja koht

Võistlused toimuvad 23.novembril 2017.a. algusega kell 16.00 Ahtme Kergejõustikuhallis asukohaga  Maleva tn.17a. Registreerimise algus 15.00 Peakohtunik Lilia Schmidt, peasekretär Viktor Predbannikov.

3. Juhtimine

Võistlust korraldab ja viib läbi Kergejõustikuklubi “VISA” ja Jõhvi Spordikool.

4. Vanuseklassid:
“B”  T + P                              ( 2002.a. – 2003.a. sünd.)
“A”  T + P                              ( 2000.a. – 2001.a. sünd.)
M+N                                       ( 1999.a. ja varem sündinud )

5. Võistlusalad:
50 m; kaugus; kõrgus; 150 m; T – 600 m ja P – 1000 m, kuul.
Kaugushüppes ja kuulitõukes kõigile võistlejatele 4 katset.

6. Osavõtjad
Võistlused on individuaalsed noortele ja täiskasvanutele.

7. Registreerimine

Tehniline ülesandmine esitada pool tundi enne võistluste algust.

8. Majandamine

Kõik võistluste sõidu ja toitlustamise kulud kannab lähetatav organisatsioon.

9. Autasustamine

Kõigi alade kolme paremat igas vanuseklassis autasustatakse medalitega. Parimaid tulemusi saavutanud sportlasi autasustatakse eriauhindadega.

Märkus: Kõik määratlemata küsimused lahendab võistluste peakohtunik koos organiseerijatega.



Lilia Schmidt
Kergejõustikuklubi „Visa“ juhatuse liige
Tel.5069887

Kohtla-Järve lahtiste kergejõustiku MV(tulemused)

Kohtla-Järve lahtised sisekergejõustiku meistrivõistlused 
  U14,U16,U18 ja täiskasvanute klassis
17.11.2017.  Ahtme Kergejõustikuhall
Koht Nimi Sünniaeg Klubi Eeljooks
50 m
1 Vadim Solovjov 7/24/1999 KJK "Kalev"Sillamäe 6.1
2 Igor Jakovlev 6/11/1996 PSK Narvic 6.2
3 Sven Eric Seržant 1/22/1999 KJK"Visa"/Jõhvi SK 6.5
4 Sergei Smirnov 1/22/1959 SK"Mitš" 7.7
PU18 50 m 
1 Deniss Juškov 11/8/2000 KJK"Kalev"Sillamäe 5.9
2 Danila Lukjanov 7/27/2000 KJK"Kalev"Sillamäe 6.0
3 Valeri Zinovjev 8/24/2000 PSK Narvic 6.3
3 Vladimir Balandin 10/23/2001 KJK"Kalev"Sillamäe 6.3
3 Jaan Kuusmaa 6/11/2001 KJK"Atleetika" 6.3
6 Alan Švets 10/22/2000 KJK"Atleetika" 6.8
7 Artjom Tsvetkov 4/19/2001 KJK"Kalev"Sillamäe 6.9
PU16 50 m
1 Ivan Pokrovski 6/17/2002 KJK"Kalev"Sillamäe 6.4
2 Aleksei Stepanov 2/13/2002 PSK Narvic 6.5
3 Romas Shalkauskas 2/21/2003 KJK"Atleetika" 6.6
3 Kirill Nikiforov 8/1/2003 KJK"Atleetika" 6.6
5 Aleksandr Gaitšenja 11/21/2002 KJK"Visa"/Jõhvi SK 6.7
6 Aleksey Demidovitš 12/25/2003 KJK"Kalev"Sillamäe 6.9
7 Ilja Saikonen 7/5/2002 KJK"Kalev"Sillamäe 7.2
8 Robin Reisel 5/22/2003 KJK"Atleetika" 8.0
PU14 50 m
1 Nikita Artsimovitšus 5/9/2004 SK"Mitš" 6.8
2 Vlad Pyatikonnov 6/28/2004 SK"Mitš" 7.0
3 Viktor Morozov 3/13/2004 KJK"Atleetika" 7.1
4 Rihard Aga 1/22/2004 PSK Narvic 7.2
5 Deniss Gorjunov 12/3/2004 KJK"Visa"/Jõhvi SK 7.7
6 Nikita Ljahhov 8/26/2005 PSK Narvic 8.0
v.a. Savva Novikov 8/13/2006 KJK"Visa"/Jõhvi SK 7.7
v.a. Ilja Panenko 6/2/2008 KJK"Atleetika" 8.2
v.a. Georgi Jašitsev 8/17/2008 SK"Mitš" 8.5
v.a. Gennadi Gorki 2/23/2009 PSK Narvic 8.7
v.a. Gordon Kängsep 9/8/2007 PSK Narvic 8.9
TU18 50 m
1 Elizaveta Tsõganova 4/24/2001 PSK Narvic 7.3
2 Alina Lebedeva 5/3/2001 KJK"Kalev"Sillamäe 7.7
3 Polina Jevsejeva 8/27/2001 PSK Narvic 7.8
4 Kristina Mägi 9/24/2000 SK"Tsefei" 7.9
Viktoria Tšernetsova 9/19/2001 PSK Narvic diskv.
TU16 50 m
1 Anastassia Štšerbinina 11/29/2002 KJK"Atleetika" 7.2
2 Valeria Paskidova 11/14/2003 KJK"Kalev"Sillamäe 7.3
3 Olesja Prants 3/15/2003 KJK"Atleetika" 7.5
4 Marta Malinina 9/17/2003 PSK Narvic 7.6
5 Aljona Kuznetsova 8/8/2003 KJK"Kalev"Sillamäe 7.7
6 Aleksandra Otvagina 11/21/2003 PSK Narvic 7.9
TU14 50 m
1 Anfisa Koryagina 8/6/2004 KJK"Visa"/Jõhvi SK 7.1
2 Anastassia Bogatõrjova 5/16/2004 SK"Mitš" 7.2
3 Arina Rudenok 9/12/2004 SK"Mitš" 7.5
4 Polina Lavrova 8/11/2005 PSK Narvic 7.6
4 Maria Karhanina 7/26/2005 KJK"Atleetika" 7.6
6 Anna Panenko 11/12/2005 KJK"Atleetika" 7.7
6 Uljana Pantelejeva 10/29/2005 KJK"Atleetika" 7.7
6 Eva Tjurina 1/14/2005 PSK Narvic 7.7
9 Alissa Saksina 10/26/2004 PSK Narvic 7.9
9 Milana Poljakova 8/12/2005 SK"Tsefei" 7.9
11 Amalija Etševskaja 1/5/2005 KJK"Atleetika" 8.0
11 Julija Kisseljova 1/6/2004 KJK"Kalev"Sillamäe 8.0
13 Anastassija Filippova 3/3/2004 SK"Mitš" 8.1
13 Karolina Jekimova 8/28/2004 KJK"Atleetika" 8.1
15 Ksenia Zubar 6/27/2005 KJK"Atleetika" 8.2
16 Malena Korosteljova 10/17/2005 PSK Narvic 8.3
16 Angelina Brzhezinskaya 8/2/2005 KJK"Kalev"Sillamäe 8.3
16 Eva Kurlenkova 6/21/2004 PSK Narvic 8.3
19 Ksenija Jantšenko 3/11/2005 SK"Tsefei" 8.5
20 Maria Hämäläinen 6/6/2005 KJK"Atleetika" 8.6
20 Diana Lilleoja 9/19/2005 KJK"Atleetika" 8.6
20 Vera Kurilova 5/18/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 8.6
23 Jekaterina Shaydurova 6/12/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 9.1
24 Marta Handina 3/8/2005 KJK"Atleetika" 10.4
24 Jekaterina Žitkova 12/6/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 10.4
v.a. Anna Krivošei 1/19/2007 KJK"Atleetika" 8.0
v.a. Uljana Makova 6/12/2007 KJK"Atleetika" 8.5
v.a. Sofia Andrianovitš 7/21/2006 SK"Tsefei" 8.6
v.a. Arina Spiridonova 8/8/2007 PSK Narvic 8.8
v.a. Domenika Larina 10/3/2007 KJK"Atleetika" 8.9
v.a. Angelina Brazinskaja 3/20/2006 KJK"Atleetika" 9.0
v.a. Ariadna Dikker 9/1/2006 KJK"Atleetika" 9.1
PU18 50 m tõkkejooks(91,4/8,80)
1 Remy Christian Kivimäe 1/9/2000 KJK"Visa"/Jõhvi SK 8.5
2 Arseni Krivonossenko 12/20/2001 PSK Narvic 9.5
PU16 50 m tõkkejooks (83,8/8,25)
1 Grigori Velikanov 2/6/2002 KJK "Kalev"Sillamäe 7.4
2 Jevgeni Lutus 2/22/2003 PSK Narvic 8.2
3 Gleb Sokolov 3/1/2003 PSK Narvic 8.3
PU14 50 m tõkkejooks (68,0/7,75)  
1 Viktor Morozov 3/13/2004 KJK"Atleetika" 7.4
2 Nikita Artsimovitšus 5/9/2004 SK"Mitš" 7.9
3 Aleksandr Regentov 3/3/2005 PSK Narvic 9.1
v.a. Artjom Konkin 6/23/2006 PSK Narvic 9.0
v.a. Aleksandr Ivanov 5/20/2007 SK"Tsefei" 10.9
v.a. Ilja Koba 4/12/2006 SK"Tsefei" 11.0
TU16 50 m tõkkejooks (76,2/7,75)
1 Valeria Paskidova 11/14/2003 KJK "Kalev"Sillamäe 9.1
2 Anastassia Štšerbinina 11/29/2002 KJK"Atleetika" 10.7
3 Aleksandra Otvagina 11/21/2003 PSK Narvic 11.3
TU14 50 m tõkkejooks (68,0/7,25)
1 Anastassia Bogatõrjova 5/16/2004 SK"Mitš" 8.2
2 Anastassia Žitkova 12/6/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 8.5
3 Olesja Makarova 10/9/2005 PSK Narvic 8.6
4 Anastassia Belaja 2/27/2005 PSK Narvic 8.8
5 Alina Ogurtsova 10/30/2005 PSK Narvic 9.1
6 Eva Tjurina 1/14/2005 PSK Narvic 9.2
7 Malena Korosteljova 10/17/2005 PSK Narvic 9.4
8 Jekaterina Radtšenko 11/11/2004 PSK Narvic 9.6
9 Milana Poljakova 8/12/2005 SK"Tsefei" 10.0
10 Anna Panenko 11/12/2005 KJK"Atleetika" 10.1
10 Angelina Reiter 10/12/2004 PSK Narvic 10.1
12 Eva Kurlenkova 6/21/2004 PSK Narvic 10.2
13 Stanislava Skobeleva 10/27/2004 PSK Narvic 12.8
14 Marta Handina 3/8/2005 KJK"Atleetika" 14.1
v.a. Anna Krivošei 1/19/2007 KJK"Atleetika" 11.5
M 300 m jooks
1 Igor Jakovlev 6/11/1996 PSK Narvic 39.9
2 Dmitri Petrov 7/6/1998 KJK"Atleetika" 42.6
3 Sergei Smirnov 1/22/1959 SK"Mitš" 56.0
PU18 300 m jooks
1 Jaan Kuusmaa  6/11/2001 KJK"Atleetika" 41.8
2 Vladimir Balandin 10/23/2001 KJK "Kalev"Sillamäe 42.2
3 Artjom Tsvetkov 4/19/2001 KJK "Kalev"Sillamäe 46.9
PU16 300 m jooks
1 Grigori Velikanov 2/6/2002 KJK "Kalev"Sillamäe 41.2
2 Aleksandr Gaitšenja 11/21/2002 KJK"Visa"/Jõhvi SK 41.8
3 Ivan Pokrovski 6/17/2002 KJK "Kalev"Sillamäe 43.0
4 Kirill Nikiforov 8/1/2003 KJK"Atleetika" 43.3
5 Aleksey Demidovitš 12/25/2003 KJK"Kalev"Sillamäe 45.6
6 Robin Reisel 5/22/2003 KJK"Atleetika" 51.3
PU14 300 m jooks
1 Deniss Gorjunov 12/3/2004 KJK"Visa"/Jõhvi SK 55.7
v.a. Savva Novikov 8/13/2006 KJK"Visa"/Jõhvi SK 52.7
v.a. Ilja Panenko 6/2/2008 KJK"Atleetika" 59.3
N 300 m jooks
1 Darja Predbannikova 8/25/1999 KJK"Visa"/Jõhvi SK 48.6
2 Angelina Kravchenko 10/11/1999 KJK"Atleetika" 52.9
TU18 300 m jooks
1 Darja Bažulina 12/7/2001 KJK"Kalev"Sillamäe 51.4
2 Elizaveta Ševtsova 9/10/2000 KJK"Kalev"Sillamäe 52.1
TU16 300 m jooks
1 Anastassia Štšerbinina 11/29/2002 KJK"Atleetika" 47.3
2 Elizaveta Stavskaja 3/16/2003 KJK"Kalev"Sillamäe 50.8
TU14 300 m jooks
1 Arina Rudenok 9/12/2004 SK"Mitš" 51.7
2 Anastassia Filippova 3/3/2004 SK"Mitš" 51.8
3 Anna Panenko 11/12/2005 KJK"Atleetika" 52.7
4 Olesja Makarova 10/9/2005 PSK Narvic 53.1
5 Vera Kurilova 5/18/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 58.5
6 Alina Bogdanova 11/1/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 1.00.0
7 Maria Karhanina 7/26/2005 KJK"Atleetika" 1.00.3
8 Marta Handina 3/8/2005 KJK"Atleetika" 1.01.2
9 Diana Lillleoja 9/19/2005 KJK"Atleetika" 1.02.3
10 Amalia Etševskaja 1/5/2005 KJK"Atleetika" 1.02.4
11 Maria Hämäläinen 2/6/2005 KJK"Atleetika" 1.09.7
12 Ksenia Zubar 6/27/2005 KJK"Atleetika" 1.12.4
v.a. Ariadna Dikker 9/1/2006 KJK"Atleetika" 1.03.4
v.a. Dominika Larina 10/3/2007 KJK"Atleetika" 1.05.5
v.a. Uljana Makova 6/12/2007 KJK"Atleetika" 1.08.3
TU18 1000 m jooks
1 Saina Mamedova 6/8/2000 KJK"Kalev"Sillamäe 3.15,4
2 Katrin Selin 220.06.2001 KJK"Kalev"Sillamäe 3.38,6
3 Niina Solopajeva 3/25/2001 KJK"Kalev"Sillamäe 3.43,9
TU14 1000 m jooks
1 Luna-Aleksandra Lagoda 9/8/2004 3.06,8
2 Anastassia Bogatõrjova 5/16/2004 SK"Mitš" 3.18,2
3 Anna Lis 9/18/2004 SK"Mitš" 3.42,2
v.a. Irena Stankevitš 1/1/2007 SK"Mitš" 3.44,2
PU18 1500 m jooks
1 Aleksander Otto 8/1/2000 KJK"Kalev"Sillamäe 4.40,9
2 Artjom Volkov 12/24/2000 KJK"Kalev"Sillamäe 4.58,7
3 Danil Perednja 6/16/2001 KJK"Kalev"Sillamäe 5.14,2
PU16 1500 m jooks
1 Robert Pekin 6/13/2002 KJK "Atleetika" 4.44,9
2 Mihhail Titov 10/2/2003 KJK"Kalev"Sillamäe 4.52,2
3 Artur Võlu 10/3/2003 KJK"Kalev"Sillamäe 5.22,1
PU14 1500 m jooks
1 Stepan Langebraun 12/3/2005 KJK"Kalev"Sillamäe 5.21,2
v.a. Timur-Daniel Lagoda 3/12/2006 5.08,4
M 2000 m käimine
1 Igor Jakovlev 6/11/1996 PSK Narvic 10.03,9
PU16 2000 m käimine
1 Dmitri Butsenko 3/3/2003 KJK"Kalev"Sillamäe 9.25,7
2 Sergei Sannikov 8/15/2002 PSK Narvic 9.41,8
3 Sergei Tjuljukov 3/11/2003 KJK"Kalev"Sillamäe 13.28,8
4 Pavel Mitrohhin 7/10/2003 KJK "Atleetika" 14.07,5
PU14 2000 m käimine
1 Fjodor Fedjaev 2/27/2004 PSK Narvic 13.47,6
2 Jevgeni Marokin 9/20/2005 PSK Narvic 14.00,0
N 2000 m  käimine
1 Lada Rosljakova 11/29/1998 PSK Narvic 10.24,4
2 Lika Mitrofanova 9/4/1999 KJK"Kalev"Sillamäe 12.03,3
3 Oksana Kirillova 2/4/1999 PSK Narvic 15.42,1
TU18 2000 m  käimine
1 Angela Mandel 1/5/2000 KJK"Kalev"Sillamäe 9.58,3
2 Alesija Laagus 3/9/2001 PSK Narvic 11.10,3
3 Arina Hašina 9/30/2001 PSK Narvic 12.34,8
4 Irina Matvejuk 10/24/2001 PSK Narvic 14.16,6
TU16 2000 m  käimine
1 Ekaterina Tsõpina 4/27/2002 KJK"Kalev"Sillamäe 10.01,0
2 Anastassija Efimova 7/18/2003 PSK Narvic 13.03,0
3 Anastassija Romanova 12/27/2003 KJK"Kalev"Sillamäe 13.25,5
4 Alla Šubina 8/8/2002 KJK"Kalev"Sillamäe 14.07,2
5 Ljubov Karhanina 9/3/2003 KJK "Atleetika" 14.26,8
6 Nadežda Gulova 9/21/2002 PSK Narvic 14.29,8
7 Julia Tsapurina 8/5/2002 PSK Narvic 15.46,6
TU14 2000 m  käimine
1 Polina Simonenko 8/14/2005 KJK "Atleetika" 11.29,0
2 Evelina Abina 1/11/2004 KJK"Kalev"Sillamäe 11.52,5
3 Julia Stüf 4/6/2005 KJK "Atleetika" 13.56,9
4 Anna Ovsjannikova 9/20/2005 KJK "Atleetika" 14.23,7
5 Jekaterina Radtšenko 11/11/1994 PSK Narvic 14.38,0
6 Malena Korosteljova 10/17/2005 PSK Narvic 14.48,0
7 Alissa Saksina 10/26/2004 PSK Narvic 15.06,3
8 Eva Kurlenkova 6/21/2004 PSK Narvic 15.06,6
9 Alsu Zholud 11/23/2004 PSK Narvic 15.07,8
Kõrgus
1 Ivan Zahharov 11/16/1999 KJK"Kalev"Sillamäe 1.90
1.75  1.80  1.85  1.90  1.95
  0       0      0      0     XXX
2 Deniss Šalkauskas 12/1/1998 KJK "Atleetika" 1.85
1.65  1.70  1.75  1.80  1.85  1.90
  0     0X0    0       0      X0   XXX
3 Ilja Pimenovs 2/19/1996 KJK "Atleetika" 1.65
1.55  1.60  1.65  1.70
  0       0      0     XXX
PU18 Kõrgus
1 Remy Christian Kivimäe 1/9/2000 KJK"Visa"/Jõhvi SK 1.75
1.55  1.60  1.65  1.70  1.75  1.80
  0       0      0      X0    XXO  XXX
2 Dmitri Fomin 1/18/2001 KJK "Atleetika" 1.30
1.30  1.35
  0    XXX
PU16 Kõrgus
1 Aleksei Stepanov 2/13/2002 PSK Narvic 1.70
1.50  1.55  1.60  1.65  1.70  1.75
  0      0       0        0     0    XXX
2 Vlad Šutin 5/5/2002 PSK Narvic 1.65
1.50  1.55  1.60  1.65  1.70
  0       0      0       0     XXX
3 Evgeni Lutus 2/22/2003 PSK Narvic 1.60
1.40  1.45  1.50  1.55  1.60  1.65
  0      0       0       0     X0    XXX
4 Romas Šalkauskas  2/21/2003 KJK "Atleetika" 1.50
1.40  1.45  1.50  1.55
  0      X0      0    XXX
PU14 Kõrgus
1 Nikolai Filippov 8/21/2004 SK"Mitš" 1.40
1.20  1.25  1.30  1.35  1.40  1.45
  0      0      X0     X0     0     XXX
2 Nikita Artsimovitšus 5/9/2004 SK"Mitš" 1.40
1.30  1.35  1.40  1.45
  0       0     XX0   XXX
3 Aleksandr Regentov 3/3/2005 PSK Narvic 1.35
1.20  1.25  1.30  1.35  1.40
  0      0      X0      0    XXX
N Kõrgus
1 Kristina Mägi 9/24/2000 SK"Tsefei" 1.40
1.30  1.35  1.40  1.45
  0      0      X0    XXX
 
TU16 Kõrgus
1 Kristina Trifonova 9/27/2003 KJK "Kalev"Sillamäe 1.35
1.25  1.30  1.35 1.40
  0     X0      0    XXX
Olesja Prants 3/15/2003 KJK "Atleetika" 0
1.25
XXX
TU14  Kõrgus
1 Eva Martšenko 9/15/2004 KJK "Kalev"Sillamäe 1.50
1.30  1.35  1.40  1.45  1.50  1.55  
  0      0       0      0       0     XXX
2 Anastassia Bogatõrjova 5/16/2004 SK"Mitš" 1.45
1.20  1.25  1.30  1.35  1.40  1.45  1.50
  0      0      0        0      0    XX0    XXX
2 Eva Tjurina 1/14/2005 PSK Narvic 1.45
1.20  1.25  1.30  1.35  1.40  1.45  1.50
  0      0       0      0       0     XX0   XXX
4 Anfisa Koryagina 8/6/2004 KJK"Visa"/Jõhvi SK 1.30
1.20  1.25  1.30 1.35
  0      0       0    XXX
5 Anastassia Žitkova 12/6/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 1.30
1.20  1.25  1.30  1.35
   0    XX0   XX0   XXX
Kaugus
1 Ilja Pimenovs 2/19/1996 KJK "Atleetika" 6.27
6.18  X  6.27   6.17
2 Stanislav Tumanov 1/29/1996 SK"Tsefei" 6.02
5.97  5.97  6.02 5.84
3 Sven Eric Seržant 1/22/1999 KJK"Visa"/Jõhvi SK 5.73
5.73  X  5.70  X
4 Dmitri Petrov 7/6/1998 KJK "Atleetika" 5.51
5.29   X  5.45  5.51
PU18 Kaugus
1 Deniss Juškov 11/8/2000 KJK "Kalev"Sillamäe 6.33
X   6.24   6.25  6.33
2 Danila Lukjanov 7/27/2000 KJK "Kalev"Sillamäe 6.12
5.57  5.93  5.71  6.12
3 Remy Christian Kivimäe 1/9/2000 KJK"Visa"/Jõhvi SK 5.74
5.45  5.74  5.57  5.65
4 Jaan Kuusmaa 6/11/2001 KJK "Atleetika" 5.14
5.00  5.03  4.64  5.14
PU16 Kaugus
1 Grigori Velikanov 2/6/2002 KJK "Kalev"Sillamäe 6.35
6.33   6.35  6.17  6.11
2 Gleb Sokolov 3/1/2003 PSK Narvic 5.52
5.52  5.24  5.09  X
3 Aleksandr Gaitšenja 11/21/2002 KJK"Visa"/Jõhvi SK 5.49
4.81   X   5.49  5.32
4 Evgeni Lutus 2/22/2003 PSK Narvic 5.08
4.93   X   5.08   -
PU14 Kaugus
1 Nikita Artsimovitšus 5/9/2004 SK"Mitš" 5.39
5.30  5.39   5.14   5.25
2 Rihard Aga 1/22/2004 PSK Narvic 4.70
4.66   4.56   4.70  X
3 Aleksandr Regentov 3/3/2005 PSK Narvic 4.02
3.82  4.02  4.02  -
4 Vlad Pyatikonnov 6/28/2004 SK"Mitš" 3.97
3.97   3.93   3.81  -
5 Nikita Ljahhov 8/26/2005 PSK Narvic 3.46
3.41   3.39   3.46  
v.a. Georgi Jašitšev 8/17/2008 SK"Mitš" 3.26
3.19  3.14  3.26
v.a. Aleksandr Ivanov 5/20/2007 SK"Tsefei" 3.18
3.18  X  3.01
v.a. Ilja Koba 4/12/2006 SK"Tsefei" 2.40
2.33  2.40  x
N Kaugus
1 Anastassia Lobatšova 4/3/1999 KJK "Atleetika" 5.25
X   5.25  5.11  X
TU18 Kaugus
1 Darina Tšudakova 2/4/2001 KJK "Kalev"Sillamäe 4.59
4.59  4.51  4.54  4.55
2 Kristina Mägi 9/24/2000 SK"Tsefei" 4.59
4.42  4.59  4.50  4.50
3 Elizaveta Tsõganova 4/24/2001 PSK Narvic 4.58
X   X   4.19   4.58
4 Alina Lebedeva 5/3/2001 KJK "Kalev"Sillamäe 4.20
4.12   4.20   4.14  3.92
5 Liza Ševtsova 9/10/2000 KJK "Kalev"Sillamäe 4.16
3.89  3.94  4.16
TU16 Kaugus
1 Valerija Paskidova 11/14/2003 KJK "Kalev"Sillamäe 4.70
4.39   -  4.63   4.70
2 Aljona Kuznetsova 8/8/2003 KJK "Kalev"Sillamäe 4.38
X  X   4.38  X
3 Marta Malinina 9/17/2003 PSK Narvic 4.26
3.92  4.26  X   X
4 Anastassia Štšerbinina 11/29/2002 KJK "Atleetika" 4.08
4.08  X  X  X
5 Aleksandra Otvagina 11/21/2003 PSK Narvic 3.59
3.40  -   3.59
6 Olesja Prants 3/15/2003 KJK "Atleetika" 3.47
3.47   X   X
TU14 Kaugus  
1 Anastassia Bogatõrjova 5/16/2004 SK"Mitš" 4.87
4.54  X  X   4.87
2 Arina Rudenok 9/12/2004 SK"Mitš" 4.39
3.71  4.32  4.39  4.26
3 Eva Tjurina 1/14/2005 PSK Narvic 4.36
4.31  4.25  4.25  4.36
4 Alina Ogurtsova 10/30/2005 PSK Narvic 4.20
3.86  4.20  4.04  4.01
5 Anna Panenko 11/12/2005 KJK "Atleetika" 4.03
4.03  X  3.77
6 Polina Lavrova 8/11/2005 PSK Narvic 3.86
3.65  3.69  3.86
7 Olesja Makarova 10/9/2005 PSK Narvic 3.78
3.78   X  3.63
8 Anastassia Filippova 3/3/2004 SK"Mitš" 3.71
3.61   3.71  3.11
9 Jana Vasilenko 5/19/2005 SK"Tsefei" 3.63
  -   3.40  3.63
10 Milana Poljakova 8/12/2005 SK"Tsefei" 3.52
   -   3.52   X
11 Eva Kurlenkova 6/21/2004 PSK Narvic 3.43
3.38   3.43   3.25
12 Malena Korosteljova 10/17/2005 PSK Narvic 3.34
3.23  3.34   3.09
v.a. Anna Krivošei 1/19/2007 KJK "Atleetika" 3.15
  X   X   3.15
v.a. Liisi Kuslap 3/25/2008 KJK "Atleetika" 2.80
2.80  2.50  2.72
v.a. Sofia Andrianovitš 7/21/2006 SK"Tsefei" 2.75
2.75  X   2.67
M Kuulitõuge 7,26 kg
1 Juri Baalõtšev 8/15/1978 LVSVK 10.20
2 Dmitri Petrov 7/6/1998 KJK "Atleetika" 8.78
PU18  Kuulitõuge 5 kg
1 Maksim Mihhailov 8/8/2001 KJK "Atleetika" 16.51
2 Nikolai Avdejev 12/19/2000 KJK "Atleetika" 11.54
PU16 Kuulitõuge 4 kg
1 Vlad Šutin 5/5/2002 PSK Narvic 13.19
2 Evgeni Lutus 2/22/2003 PSK Narvic 9.02
N Kuulitõuge  4 kg
1 Helen Orel 10/22/1999 KJK"Visa"/Jõhvi SK 7.30
TU18 Kuulitõuge  3 kg
1 Anastasssia Nagajeva 11/12/2001 PSK Narvic 9.96
2 Viktoria Tšernetsova 9/19/2001 PSK Narvic 8.53
3 darja Ilika 2/13/2000 PSK Narvic 7.60
TU14 Kuulitõuge  2 kg
1 Jelena Antipova 2/28/2004 PSK Narvic 10.78
2 Anastassija Belaja 2/27/2005 PSK Narvic 10.70
3 Anastassia Žitkova 12/6/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 9.38
4 Vera Kurilova 5/18/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 7.68
5 Jekaterina Žitkova 12/6/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 7.64
6 Jekaterina Shaydurova 6/12/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 7.61
7 Alina Bogdanova 1/11/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 5.59